Boeing Flight Simulator 2014

Boeing Flight Simulator 2014 3.0

Symulator lotu 16 samolotami, ale nie ma nic za darmo

Boeing Flight Simulator 2014 jest darmową grą na Androida, z mikropłatnościami. To symulator lotów, w którym dostępne jest 16 różnych samolotów uczestniczących w 20 misjach.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wiele samolotów
  • Różnorodne rzuty kamery

Wady

  • Tylko 2 z 16 samolotów są darmowe
  • Ograniczona grywalność
  • "Wymuszanie" płatności
  • Uboga grafika

Nie dobry
3

Boeing Flight Simulator 2014 jest darmową grą na Androida, z mikropłatnościami. To symulator lotów, w którym dostępne jest 16 różnych samolotów uczestniczących w 20 misjach.

Lataj 16, a raczej 2 samolotami

Na papierze Boeing Flight Simulator 2014 prezentuje się jako wyśmienita gra dla miłośników lotnictwa i symulatorów lotu. Gra pozwala na kontrolowanie aż 16 różnych samolotów, zarówno tych komercyjnych, jak i transportowych, wojskowych, a nawet prywatnych odrzutowców. A to wszystko w 20 różnych misjach.

W rzeczywistości Boeing Flight Simulator 2014 nie spełnia tych obietnic. Darmowa podstawa gry zapewnia dostęp wyłącznie do dwóch samolotów i ograniczonej ilości paliwa. Zakończone misje zaopatrują nas w paliwo, ale jeśli nam się nie powiedzie, to będziemy musieli zapłacić, aby uzupełnić bak samolotu.

Pozostałe samoloty można odblokować poprzez ich zakup. Każdy z samolotów kosztuje 1,45 Euro, czyli za zakup wszystkich zapłacimy, aż 20.30 Euro. Jak na mobilną grę to spory wydatek.

Misje polegają na wystartowaniu samolotem i bezpiecznym dotarciu do celu.

Spore braki w rozgrywce

Do kontroli samolotu w Boeing Flight Simulator 2014 używamy przycisków na ekranie. Jest też możliwe stosowanie za pomocą akcelerometru w telefonie lub smartfonie i obracanie ekranu, aby sterować samolotem.

Sterowanie jest przystępne, ale odpowiednia kontrola wymaga już sporo wysiłku, szczególnie jeśli chodzi o obrót. Może się okazać, że wykonamy nieprzewidywaną pętlę w powietrzu, ze względu na brak reakcji kontrolerów. Do tego jeszcze należy dodać baner wyświetlany u góry, który czasem zakłóca widoczność.

Przeciętna grafika

Grafika może ratować słabą grywalność, ale nie w tym przypadku. Cała sceneria gry jest mdła. Na uwagę zasługują jedynie dobrze odwzorowane modele samolotów, które możemy podziwiać z różnych stron w czasie lotu. Reszta jest raczej kiepska.

Kolejna gra z serii zapłać, aby zagrać

Boeing Flight Simulator 2014 zapisuje się na długiej liście gier w Google Play Store, za które trzeba zapłacić, aby rzeczywiście móc pograć. Główne zadanie gry to opróżnienie kieszeni graczy. Niestety, darmowa gra ma ubogą zawartość, grafika nie powala, a ceny za dodatkowe samoloty i paliwo są wygórowane.

Boeing Flight Simulator 2014

Download

Boeing Flight Simulator 2014 3.0

Opinie użytkowników o Boeing Flight Simulator 2014